Nightwish – The Islander (OFFICIAL VIDEO)The official music video to “The Islander”, taken from Nightwish’ 2007 album “Dark Passion Play”. Buy “Dark Passion Play” at …

source

Latest articles

Related articles

33 Comments

  1. I went to their concrete in Toronto on 4th may 2022 (today). And they did not play this song. Guess I am too old for it. 😭. They did not play this song and this is only song I know of this band. The crowd loved the show though. Disappointed on me.

  2. Pamatuješ, když si to měla jako budík. Vždy když to slyším, vzpomenu si jak se nám tak moc nechtělo vstávat, když si za mnou chodila brzo, dřív než jsme šli do školy aby to tvůj táta nevěděl. Bože bylo to jako z knížky, tak krásné, tak výjimečné. Je to už tak dlouho a přesto všechna síla kterou jsem v sobě našel díky tvé lásce stále přetrvává. Díky tobě jsem se z kluka z malé vesnice s vyučím listem co smrděl od hydrole dostal až k titulu z vysoké školy , ale hlavně k tomu životu co tu v Praze žiju. I když někomu se to muže zdát jako obyčejný život pro mě to je jako sen. Ty máš teď svůj život a já do nej již nechci zasahovat, vidím jak si šťastná a silná, ale přesto pořad budu připraven tě kdykoliv pomoct. A tu sílu a energii co mám navíc věnuji a budu věnovat tak abych udržel a vytvořil prostředí kde lidé budou moci zažívat to co jsme zažívali my. Proto jsem i vstoupil do politiky, protože věřím že právě to je nástroj jak mohu pomoct co nejvíc lidem jako tobě, holkám co milují z celého srdce, těm co dávají našemu světu a životu smysl. Asi nikdy nebudu mít sílu tě říct nebo napsat to co si zasloužíš slyšet, nemám na to sílu. Mohu jen doufat v štěstí které mě provází životem, v to že tě přivede k těmto slovům a ty pochopíš.

  3. My finno swedish heritage (Åland) is just as important to me as the Irish part of my family. . They traveled farther and escaped possible Russification. The same thing happened In my father's mother's Bohemian side of my family they didn't want to live under the boot of the Soviet Union. They moved to Novia Scotia.